Tvåstad dals November Hoppet 26/11
Krok bana x2
Klass: Lilla skutt 1
1. Moa Ström Eliasson - Ströms Alia, 1+0
2. Linda Karlsson - Stenrösets Max Jämfotahopp, 1+0
3. Moa Ström Eliasson - Danny, 1+1
4. Simone Jakobsson - Stenrösets Blåklockan, 1+1
5. Annie Lundberg – Fluffis, 2
6. Isabelle Segedi - Vilton, 2
7. Maya Sjöqvist – Wioletta, 3
Klass: Lilla skutt 2
1. Annie Lundberg – Fluffis, 0+0
2. Isabelle Segedi – Vilton, 0+0
3. Moa Ström Eliasson – Danny, 0+1
4. Moa Ström Eliasson - Ströms Alia, 1
5. Linda Karlsson - Stenrösets Max Jämnfotahopp, 2
6. Maya Sjöqvist – Wioletta, 3
7. Simone Jakobsson - Stenrösets Blåklockan, 4
Klass: Lätt ny 1 – 5 pinnar delades ut
1. Tove Corneliussen - Lusens Blooming Silvana, 0+0
2. Tindra Lilja - Issues New Jersey Devil, 0+0
3. Linda Karlsson - Lusens Blooming Valdemar, 0+0
4. Moalinn Ahlström - Lusens Flower Power Bubblan, 0+0
5. Klara Widerström - Issues Clockwork Angel, 0+0
6. Moalinn Ahlström - Lusens Flying Laura, 0+1
7. Amanda Kristiansson - Amazing Fly in to your hart, 1+0
8. Linda Lilja - Issues Chicago Blackhawk, 1+0
9. Hanna Ridderstedt - Unicas Zapdos, 1+1
10. Tindra Sjöqvist – Kurre, 1+1
11. Linda Karlsson - Gnupens Agent Frank, 1+1
12. Matilda Widerström - Issues Clockwork Princess, 1+1
13. Maya Sjöqvist – Star, 1+3
14. Moa Ström Eliasson – Elvis, 2
15. Tindra Ridderstedt - Unicas Moltres, 2
16. Tove Corneliussen - Blaxtorps Accola, 2
17. Tindra Sjöqvist - Tottarnas Lukas, 2
18. Linda Karlsson - Blaxtorps Akira, 2
19. Tindra Ridderstedt - Unicas The Energy never Dies, 2
20. Tindra Ridderstedt - Aggetorps Turnd Out Alright, 3
21. Amanda Kristiansson - Yttertavles Life in succés, 4
22. Hanna Ridderstedt - Unicas Lugia, 4
23. Hanna Ridderstedt - Aggetorps Sultan of swing, 5
24. Tindra Ridderstedt - Unicas Articuno, 5
Klass: Lätt 1 – 5 pinnar delades ut
1. Moalinn Ahlström - Lusens Blooming Colin, 0+0
2. Jenny Borg - Blaxtorps Bruce 0+0
3. Malin Mattsson - Greens century mine, 0+0
4. Moa Ström Eliasson - Ströms Colin, 1+0
5. Moalinn Ahlström - Lusens Sprudlande Elionore, 0+1
6. Linda Karlsson - Blaxtorps Agent Ziva NCIS, 0+1
7. Kristina Lundberg - Lucky´s Atlas, 0+1
8. Tove Corneliussen - Blaxtorps Thelonius, 1+1
9. Maria Sedegi – Madicken, 1+1
10. Lisa Borg - Röstebos Dig for Dollar, 1
11. Linda Karlsson - Silverados Porthos, 1
12. Tove Corneliussen - Blaxtorps Lana del Ray, 1
13. Jenny Borg - Blaxtorps Delphi, 1
14. Linda Karlsson - Lusens Grymma Nils, 1
15. Amanda Kristiansson - Lusens Flying Maggie, 1
16. Gabrijel Segedi - Sharp Focus, 1
17. Moa Ström Eliasson - Ströms Casper, 2
18. Lisa Borg - Blaxtorps Leon, 2
19. Annie Lundberg - Lycky´s Cleo, 2
20. Lisa Borg - Kulans National Anthem, 2
21. Tove Corneliussen - Blaxtorps Desperado, 3
22. Hanna Ridderstedt - Stenrösets Hilda den Vilda, 3
OPL. Annie Lundberg - Kolartorpets Telma
Klass: Lätt 2 – 3 pinnar delades ut. (Bedömning A pga. tidsbrist)
1. Gabrijel Segedi - Sharp Focus, 0. tid: 32,340
2. Linda Karlsson - Silverados Porthos, 0. tid: 34,500
3. Tindra Lilja - Issues New Jersey Devil, 0. tid: 36,310
4. Moa Ström Eliasson - Ströms Colin, 0. tid: 41,500
5. Maria Sedegi – Madicken, 0. tid: 43,780
6. Malin Mattsson - Grenens Century Mine, 0. tid: 60,160
7. Kristina Lundberg - Lucky´s Atlas, 0. tid: 89,130
8. Klara Widerström - Issuses Clockwork Angel, 1. tid: 26,000
9. Tove Corneliussen - Blaxtorps Lana del Ray, 1. tid: 36,840
10. Moalinn Ahlström - Lusens Flower Power Bubblan, 1. tid: 37,750
11. Linda Karlsson - Lusens Blooming Valdemar, 1. tid: 53,810
12. Linda Karlsson - Lusens Grymma Nils, 1. tid: 75,100
13. Moa Ström Eliasson - Ströms Casper, 2. tid: 40,630
14. Annie Lundberg - Lycky´s Cleo, 3. tid: 62,320
OPL. Annie Lundberg - Kolartorpets Telma
Klass: Medel 1 – 5 pinnar delades ut
1. Malin Mattsson – Fufalla, 0+0
2. Tindra Lilja – SuperSam, 0+0
3. Malin Mattsson - Milleniums The Seed of Evil, 1+1
4. Klara Widerström - Milleniums Son of the Fallen, 1+1
5. Hanna Ridderstedt - Starlights Broken Arrow, 2+0
6. Malin Mattsson - Milleniums The Pyramid of Hope, 2+1
7. Tindra Lilja – SnöPiraten, 2+1
8. Matilda Widerström - Forjoy´s Solar Flare, 2+2
9. Klara Widerström - Casinos League of Legend, 3
10. Linda Karlsson - Harry med Mustaschen, 3
11. Lisa Borg - Mon Amies Oregano, 4
12. Tove Corneliussen - Blaxtorps Sepia, 4
13. Kristina Lundberg - Bäcks Lorenzo, 4
14. Amanda Kristiansson - Blaxtorps Loppan, 4
15. Linda Karlsson - Stenrösets Smokey and the Bandit, 5
OPL. Moalinn Ahlström - Lusens Miss Queency
OPL. Amanda Kristiansson - Lyckans Bambi
OPL. Kristina Lundberg - Thansos Sapphire UTOM TÄVLAN
OPL. Moalinn Ahlström - Mila
OPL. Kristina Lundberg - Thansos Nellie UTOM TÄVLAN
OPL. Moalinn Ahlström - Lusens Astrid
OPL. Linda Karlsson – Lusens Flying Ture
Klass: Medel 2 – 4 pinnar delades ut
1. Matilda Widerström - Forjoy´s Solar Flare, 1+0
2. Klara Widerström - Casinos League of Legend, 1+0
3. Malin Mattsson - Milleniums The Seed of Evil, 1+1
4. Malin Mattsson – Fufalla, 1+1
5. Linda Lilja – SnöPiraten, 2+0
6. Hanna Ridderstedt - Starlights Broken Arrow, 2+1
7. Malin Mattsson - Milleniums The Pyramid of Hope, 1+3
8. Moalinn Ahlström - Lusens Miss Queency, 3
9. Amanda Kristiansson - Blaxtorps Loppan, 3
10. Tove Corneliussen - Blaxtorps Sepia, 4
11. Lisa Borg - Mon Amies Oregano, 4
12. Kristina Lundberg - Bäcks Lorenzo, 4
13. Moalinn Ahlström - Lusens Astrid, 4
14. Moalinn Ahlström – Mila, 5
OPL. Amanda Kristiansson - Lyckans Bambi
OPL. Kristina Lundberg - Thansos Sapphire UTOM TÄVLAN
OPL. Linda Karlsson - Stenrösets Smokey and the Bandit
OPL. Kristina Lundberg - Thansos Nellie UTOM TÄVLAN
OPL. Linda Karlsson - Harry med Mustaschen
OPL. Linda Karlsson - Lusens Flying Ture
Klass: Svår 1 – 2 pinnar delades ut
1. Tove Corneliussen - Blaxtorps Bieber, 1+0
2. Klara Widerström - A Hopefull Transmission, 2+0
3. Klara Widerström - Flammans Dark secret, 2+1 UTOM TÄVLAN
3. Klara Widerström - Emmchens Storyteller, 2+1
4. Malin Mattsson - Winter Soliders Solsting, 3
5. Tove Corneliussen - Blaxtorps Robin Hood, 3
6. Matilda Widerström - Fast & Furious, 5
OPL. Annie Lundberg - Aggetorps Crash Boom Bang
OPL. Jenny Borg - Maxim´s Coconut Crush
OPL. Malin Mattsson - Avalons Mandelblomm
Klass: Svår 2 – 2 pinnar delades ut
1. Klara Widerström – A Hopefull Transmission, 0+1
2. Malin Mattson - Wintersoldiers Solsting, 1+1
3. Linda Lilja - Milleniums Son of The Fallen, 1+1
4. Tove Corneliussen - Blaxtorps Bieber, 2+2
5. Matilda Widerström - Fast & Furious, 2
6. Tindra Lilja – SuperSam, 2
7. Malin Mattson - Avalons Mandelblom, 2
8. Klara Widerström - Emmchens Storyteller, 3
9. Tove Corneliussen - Blaxtorps Robin Hood, 4
10. Klara Widerström - Flammans Dark secret, 4 UTOM TÄVLAN
10. Annie Lundberg - Aggetorps Crash Boom Bang, 5
Klass: Elit 1 – 1 Cert delades ut
1. Malin Mattsson - Avalons Burning Sixes, 1+1
2. Malin Mattsson - Evolutions Miss Mystic falls, 1+2
3. Malin Mattsson - Avalons Russian Roulette, 2+2
4. Matilda Widerström - Fantomen den Människoätande Tigern, 4+2
5. Malin Mattsson - Avalons Royal Straight Flush, 6
Klass: Elit 2 – 1 Cert delades ut
1. Malin Mattsson - Evolutions Miss Mystic falls, 1+3
2. Malin Mattsson - Avalons Burning Sixes, 2+2
3. Malin Mattsson - Avalons Royal Straight Flush, 1+4
4. Matilda Widerström - Fantomen den Människoätande Tigern, 2+3
5. Malin Mattsson - Avalons Russian Roulette, 3
Kolla gärna igenom era böcker så placeringarna stämmer överens med dessa resultat